Отзывы о компании Інтернет-магазин "Шедеври кондитера від А до Я"
- Татьяна М.
Дякую за посилочку. Все супер як завжди.
- Наталья М.
як завжди неймовірний чудовий сервіс і виконання молдів. Щиро дякую
- Юлія М.
Вже не в перше маю справу з цим продавцем і дуже задоволена!
Асортимент широкий,обслуговування якісне.Дякую!) - Тетяна Ш.
- Галина Д.
Дуже класний магазин!!!
- Наталья М.
дякую, усе неймовірно швидко!
- Уляна Б.
- Анна Ф.
- Віктор Л.
- Світлана К.
Молд чудової якості,ввічливий та уважний продавець.Рекомендую.

