Отзывы о компании Інтернет-магазин "Шедеври кондитера від А до Я"
- Лілія М.
Силіконова форма дуже липка
- Маргарита Р.
дякую, хоч доставка була і не супер швидкою, але якість і пакування все ціле, прийдемо ще
- Анастасія П.
Дякую дуже за швидку доставку!!! Все супер!!
- Катерина П.
- Татьяна М.
Все як завжди супер. Рекомендую
- Елена П.
Дякую за вашу працю. Завжди швидкі відправки та актуальні ціни.
- Вікторія С.
- Яна А.
молди дуже гарні. продавець добросовісний, дуже рекомепдую, дякую за бонус(поларуночок) дуже приємно🤗😍❤
- Анна Ш.
- Таран С.
Дякую за оперативність співробітникам магазину! Процвітання та миру!!!

